Projekti "30 miili" raames toimub veeohutuse koolitus

Lugupeetud Narva- Jõesuu linna elanikud ja külalised!

Meil on hea meel teatada, et perioodil 21.07.2018- 25.08.2018 toimuvad Narva- Jõesuu mererannas projekti "Väikesadamad iga 30 miili kaugusel – elavdatud veeturismi teenuste arendamine Soome lahe idaosas" raames loengud ja praktilised harjutused teemal "Veeohutus".

Narva- Jõesuu Linnavalitsuse tellimusel viib koolituse läbi vabatahtlik päästeühing "Narva-Jõesuu Vabatahtlik Mere- ja Jääpäästeüksus".

Kõik soovijad võivad registreeruda osalemiseks ühte neljast grupist juba täna e-posti aadressil narvajoesuu.sar@gmail.com. Avalduses palume kindlasti märkida Teie ees- ja perekonnanimi, vanus ja kontaktandmed ning suhtluskeel.

Osalemine on kõikidele soovijatele tasuta!

Loengute ajakava ja programmiga on võimalik tutvuda www.facebook.com/narva.joesuu.sar

Lisainfot saab telefonil +372 58247479