aiandusühistu Kesalill läheduses põleb mets

1. august kell 19:16

Narva-Jõesuu linnas kustutavad päästjad metsatulekahju Narva metskonnas ja Vaivara külas. Tulekahjusid on kustutamas päästemeeskonnad Narva, Sillamäe, Iisaku, Kohtla-Järve, Iisaku, Kiviõli ja Kunda päästekomandost ning vabatahtlikud päästjad Mäetaguse, Purtse ja Roela vabatahtlikust päästekomandost. Narva metskonnas jätkub tulekollete kustutamine, leviku oht puudub. Vaivara külas puhkenud metsatulekahjust anti Häirekeskusele teada kell 13.53. Päästjate sündmuskohale jõudes põles mets 12 ha ulatuses. Tulekahjusuits levis lähedalasuvatele suvilaühistutele. Päästjad piirasid tulekahju, käib aktiivne kustutustöö. Tulekahju leviku ohtu suvilaühistute piirkonda ei ole.

„Kuigi tuli liikus aiandusühistu suunas, on olukord hetkel kontrolli all ja inimestele ning nende varale oht puudub," kinnitab kohapeal viibiv Narva-Jõesuu linnapea Maksim Iljin.