Narva-Jõesuu Linnavolikogu 1. koosseisu 10. istung

Narva-Jõesuu Linnavolikogu 1. koosseisu 10. istung toimub 25. aprillil 2018 algusega kell 17.00 Vaivara vallamaja istungite saalis aadressil Pargi tn 2, Sinimäe alevik, Narva-Jõesuus.

Päevakorra projekt:

1. Narva-Jõesuu Linnavolikogu 30.06.2015 otsuse nr 69 Projekti „Väikesadamad iga 30 miili kaugusel – elavdatud veeturismi teenuste arendamine Soome lahe idaosas" teostaja määramine ning omafinantseeringu kinnitamine" muutmine (eelnõu) Ettekandja Maksim Iljin
  2. Narva-Jõesuu Linnavolikogu 26.10.2016 otsuse nr 143 "Projekti "Narva-Jõesuu linna sadama rekonstrueerimine" osaleja määramine ning omafinantseeringu kinnitamine" muutmine (eelnõu)
    Ettekandja Maksim Iljin
  3. Narva-Jõesuu linna arengukava ja eelarvestrateegia koostamise algatamine (eelnõu)
    Ettekandja Maksim Iljin
  4. Narva-Jõesuu linna arengukava ja eelarvestrateegia koostamise kord (eelnõu)
    Ettekandja Angelina Liiv
  5. Sinimäe Põhikooli arengukava 2018 – 2020 kinnitamine (eelnõu)
    Ettekandja Sinimäe Kooli direktor Evald Teetlok
  6. Narva-Jõesuu linna osalemine mittetulundusühingus Kirderanniku Koostöökogu (eelnõu)
    Ettekandja Maksim Iljin