15.06.17

 

Nimi Ametinimetus, ametijuhend Kontaktandmed Vastuvõtuajad
Maksim Iljin Linnapea

35 99 592
maksim.iljin@narva-joesuu.ee

N

14.00-17.00
eelregistreerimisega

Olga Batluk 

Aselinnapea

ametijuhend

35 99 591
olga.batluk@narva-joesuu.ee

E
10.00 -12.00

T
09.00 - 12.00

N
09.00 -12.00
13.00 - 16.00

Marina Sorgus

Linnasekretär

ametijuhend

 35 99 587
marina.sorgus@narva-joesuu.ee

E

13.00-16.00

N

09.00 - 12.00
13.00-16.00

Anžela Jakutova

Finantsjuht

ametijuhend

35 99 580
anzela.jakutova@narva-joesuu.ee

 

Katarina Klement

Olga Kronk

Registripidaja-juhiabi

ametijuhend

35 99 592
katarina.klement@narva-joesuu.ee

E

08.30 - 12.00
13.00 - 17.00

K

08.30 - 12.00
13.00 - 17.00

N

10.00 - 12.00

Riina Johannes Infosekretär

35 99 597
riina.johannes@narva-joesuu.ee

 

Aime Logatšova

Sekretär-asjaajaja

35 99 599
info@narva-joesuu.ee

 

Jelena  Šabanina

Pearaamatupidaja

ametijuhend

35 99 586
jelena.shabanina@narva-joesuu.ee

 
Irina Kornilova Raamatupidaja

35 99 583
irina.kornilova@narva-joesuu.ee

 

Nadežda Krutõhh

Raamatupidaja

35 99 583
nadezda.krutoh@narva-joesuu.ee

 
Sirje Neeme

Sotsiaalspetsialist

ametijuhend

 35 99 589
sirje.neeme@narva-joesuu.ee

T

09.00 - 12.00
13.00 - 16.00

K

09.00 -16.00

N

09.00 - 12.00
13.00 - 16.00

Oleg Janis

Järelevalveinspektor

ametijuhend

35 99 585
oleg.janis@narva-joesuu.ee

E

09.30 - 12.00
13.00 - 17.00

N

09.00 - 12.00
13.00 - 16.00

 

arengu- ja planeeringuspetsialist

ametijuhend

35 99 591

T

10.00 -12.00

N

09.00 - 12.00
13.00 - 16.00

Jegor Tšumakov Ehitusjärelevalve spetsialist

35 99 584
jegor.tsumakov@narva-joesuu.ee

T

10.00-12.00

N

09.00-12.30
13.00-16.00

Tatjana Hütt 

Maakorraldaja

ametijuhend

35 99 598
tatjana.hutt@narva-joesuu.ee

T
10.00 - 12.00

N

09.00-12.30
13.00-16.00


Elvira Aljoshina

Valeria Lavrova
(tööleping peatatud)

Spetsialist kultuuri alal

35 99 594
elvira.aljoshina@narva-joesuu.ee

K

09.00-12.00
13.00-16.30

Anton Kutenev Tehnik 35 7 70 50  
       

 

Toimetaja: RIINA JOHANNES