Narva-Jõesuu elanikud, olete oodatud volikogu komisjonide avatud koosolekutele!

Head Narva-Jõesuu elanikud, olete oodatud volikogu komisjonide avatud koosolekutele, et arutada üheskoos Narva-Jõesuu uue arengukava koostamist. Arutamise teema: probleemid, mis vajavad järgmisel 5 aastal lahendamist.

Istungitest võivad osa võtta kõik soovijad.

Istungite ajad:

28.05 kell 17:00 revisjonikomisjoni ja eelarvekomisjoni ühine koosolek aadressil Kesk 3 Narva-Jõesuu (Valge saal)

29.05 kell 17:00 hariduse- ja noorsootöökomisjoni koosolek aadressil Kesk 3 Narva-Jõesuu (Valge saal)

31.05 kell 16:00 kultuuri- ja spordikomisjoni koosolek aadressil Aia 3 Narva-Jõesuu (Narva-Jõesuu sanatooriumi Suur saal)

4.06 kell 17:00 sotsiaal- ja tervishoiu komisjoni koosolek aadressil Kesk 3 Narva-Jõesuu (Valge saal)

5.06 kell 17:00 arengu- ja ettevõtluskomisjoni ning keskkonna- ja kalanduskomisjoni ühine koosolek aadressil Aia 3 Narva-Jõesuu (Narva-Jõesuu sanatooriumi Suur saal)

6.06 kell 17:00 linnamajanduse komisjoni koosolek aadressil Kesk 3 Narva-Jõesuu (Valge saal)

11.06 kell 15:00 kultuuri- ja spordikomisjoni avatud koosolek Narva-Jõesuu uue arengukava koostamise teemal (Olgina Rahvamaja).

Arutlusele tulevad järgmised valdkonnad: mittetulundusühingute tegevus, sport ja külaelu.