SOOVITUSED NARVA KESKLINNA, VANALINNA, KREENHOLMI, SIIVERTSI PIIRKONNA, JÕESUU MNT. JA JÕE TÄNAVA ELANIKELE JA LIIKLEJAILE

Laupäeval, 09. JUUNIL 2018 toimub Narvas suur rahvaspordiüritus NARVA ENERGIAJOOKS, kust võtab osa üle 4000 liikumisharrastaja. Võistluskeskus asub Joaorus, Narva.

NARVA ENERGIAJOOKSU TRASS:
Joaorg – Linnuse-Grafovi tn.,-Raudsilla tn., -Kalda tn., -Joala tn.,-Juhkentali, -1 mai tn., - Puškini tn. Kõnni tee Kultuurimaja Rufodiv-Raja tn.-promenaad – Sadama tee – Pimeaia tn. – Koidula tn. –Suur tn., -Vestervalli tn. – Sepa tn. – Jõesuu tn. – 2.Jõesuu tn –– Jõesuu tn – Narva-Narva-Jõesuu mnt – Jõesuu tn – Pargi tn – 1.Jõe tn – Jõe tn – promenaad – Finish (Linnuse 2)

LIIKLUSKORRALDUS 09.06.2018:

• Jooksu trassil on liiklemine häiritud ajavahemikus kell 11:00-15:00
  • Kella 11:00-12:00 ja 14:00-15:00 Liiklus on suletud tn.-tel. Grafovi,-Raudsilla, Kalda-Joala,-Juhkentali,-1 mai,- Puškini tn. Kõnni tee Kultuurimaja Rugodiv-Raja tn.
  • Vanalinnas kella 11:00-12:30-Pimeaja-Koidula-Suur-Kraavi-ristmik-Heinaturu, Vestervalli-Seppa kuni Seppa-Jõesuu Ristmikuni.
  • Liiklus Narva-Jõesuu teel suletud kuni kella 13:00. Liiklus avatakse lõigul Tähe tn ristmik kuni Tõrvajõe ristmik kell 13:00
  • Kella 12:00-13:30 Pargi-Jõe tn.-l
  • Kella 11:00-13:30 Sadama, Jõesuu, Jõe, Promenaad
  • Ühiskondlik transport lubatakse läbi vastavalt Politsei ja Ühisteenuste reguleerijate poolsele olukorra hindamisele ja korraldustele.
  • Ristmikel, sisse- ja väljasõiduteedel on Politsei ja Ühisteenuste reguleerijad. Palume nende märguandeid jälgida ja juhiseid täita!
  • Ühistranspordiliikluses võib esineda ajutisi seisakuid Narva-Jõesuu tee piirkonnas ajavahemikul kell 11:00-13.00.
  • Jalakäijatel ja jalgratturitel palutakse olla tähelepanelikud Narva Energiajooksu trassil liikudes kell 11:00-15:00. Palume liikuda võimalikult tee/tänava servas.
  • Jooksust osavõtjad saavad auto parkida FAMA kaubanduskeskuse parklasse ja Kerese tn äärde või külgnevatele tänavale, mis ei ole hõivatud võistlustrassi poolt.

Piirkonna elanikud, operatiivautod ja kohalike asutuste transport lastakse läbi vastavalt politsei ja reguleerijate poolt hinnatud olukorrale ning tehtud otsustele ja märguannetele.

Tavapärane liiklusskeem ajutiselt suletud teedel ja tänavatel taastatakse koheselt pärast jooksjate möödumist.

Loodame kõigi heatahtlikule suhtumisele ning vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

Ürituse kohta leiate rohkem infot veebilehel www.jooks.ee. Võistluspäeval on kavas 21,1 km jooks ja 6 km jooks, käimine, kepikõnd. Lastejooksud toimuvad Joaoru saarel (tasuta). Rannahoone juures esineb ansambel Smilers. Igale osalejale sooduskruiis Helsingisse VIKING LINElt. Tulge osalema ja kaasa elama!

Lugupidamisega,

Narva Energiajooksu korraldusmeeskond