Kaasava eelarve rahvahääletuse ideed

Kaasava eelarve ettepanekute läbivaatamise komisjon otsustas 03.augusti koosolekul saata rahvahääletusele alljärgnevad ideed:

ETTEPANEK nr 1 – Narva-Jõesuu-Sinimäe-Sillamäe matkarada.

ETTEPANEK nr 2 – Mänguväljak Viivikonda.

ETTEPANEK nr 3 – Rohelise ja Männimetsa tn kanalisatsioonitrass Narva-Jõesuu linnas.

ETTEPANEK nr 4 – Narva-Jõesuu kooli juures asuva korvpalliplatsi korrastamine.

ETTEPANEK nr 5 – Figuur tähtpäevatahvlite paigaldamiseks.

Hääletamine kaasava eelarve kasutamiseks esitatud ettepanekute poolt toimub ajavahemikul 13. – 22. august  2018. Rahvahääletusel saab osaleda iga vähemalt 16-aastane isik, kelle elukoht on Eesti rahvastikuregistri andmetel rahvahääletuse väljakuulutamise kuupäeva seisuga Narva-Jõesuu linnas. Hääletada saab elektrooniliselt linna kodulehel.  Hääletuspunktis saab hääletada, identifitseerides ennast isikut tõendava dokumendiga. Iga rahvahääletusel osalev isik saab hääletada kuni kolme endale meelepärase idee poolt. Rahvahääletuse tulemusena reastatakse ideed vastavalt saadud häälte arvule, alustades enim hääli saanud ideest.

Hääletuspunktid on avatud alljärgnevalt:

Narva-Jõesuu Linnavalitsuses E, T, N, R 09.00 – 12.00

K 15.00 – 19.00

Sinimäe raamatukogus                          T – L 12.00 – 18.00

Olgina rahvamaja                                  T - L 12.00 – 18.00

Vaivara rahvamaja                                 T – L 14.00 – 18.00.

Hääletuse tulemused avalikustatakse Narva-Jõesuu linna kodulehel ja sotsiaalmeedias hiljemalt 30. augustil 2018.

Rahvahääletusel enim toetust leidnud idee(-de) realiseerimise korraldab linnavalitsus. Võiduideed saab hakata ellu viima alates septembrist 2018.