Narva-Jõesuu linnavalitsus võitis rannajalgpallis Narva linnavalitsust

Täna, 10. juunil toimus Narva-Jõesuu rannahooaja avaürituse ühe osana Narva-Jõesuu linnavalitsuse ja Narva linnavalitsuse vaheline sõpruskohtumine rannajalgpallis. Põneva jõukatsumise tulemuseks oli 6:3 võõrustajate – Narva-Jõesuu kasuks.

Et spordiüritust huvitavamaks teha, korraldati peale matši penaltite seeria, kus mõlemate meeskondade liikmed sooritasid kordamööda karistuslööke ja seekord oli edu Narva poolel. Karistuslöökide vooru tulemuseks oli 3:2 Narva kasuks.

Linnajuhtide sõnul ei jää tänane kohtumine ilmselt viimaseks ja piirilinnade vahelised  jalgpallivõistlused linnaametnike vahel soovitakse muuta koguni traditsiooniks.

Järgmine rannavutti kohtumine on plaanis juba augustis, Narva-Jõesuu linnapäeval.