Narva-Jõesuu Linnavolikogu 1. koosseisu 8. istung toimub 28. veebruaril

NARVA-JÕESUU LINNAVOLIKOGU

Narva-Jõesuu                                                                                                  22. veebruar 2018

Narva-Jõesuu Linnavolikogu 1. koosseisu 8. istung toimub 28. veebruaril 2018 algusega kell 17.00 Vaivara vallamaja istungite saalis aadressil Pargi tn 2, Sinimäe alevik, Narva-Jõesuus.

Päevakorra projekt:

1. Narva-Jõesuu linna 2018. aasta eelarve teine lugemine (eelnõu)
    Ettekandja Anžela Jakutova
  2. Loa andmine koostöökokkuleppe sõlmimiseks (eelnõu)
    Ettekandja Raim Sarv
  3. Narva-Jõesuu linna avalikul bussiliinil (Sillamäe-Viivikonna-Sillamäe) sõidusoodustuste saamise kord ja sõidupiletite hinnad (eelnõu)
    Ettekandja Raim Sarv
  4. Siseaudiitori ametisse nimetamiseks nõusoleku andmine (eelnõu)
    Ettekandja Veikko Luhalaid
  5. Kalmistu laiendamine (eelnõu)
    Ettekandja Raim Sarv
  6. Narva-Jõesuu Linnavolikogu 28.10.2015 otsuse nr 98 "Narva-Jõesuu linnas Vabaduse tn 26b maaüksuse munitsipaalomandisse taotlemine" asendiplaani muutmine (eelnõu)