Narva-Jõesuu metsade kaitseks kogutud allkirjad antakse üle linnapeale

Reedel, 8. juunil antakse Narva-Jõesuu linnapeale Maksim Iljinile üle linna männimetsade kaitseks kogutud allkirjad ja allkirjastatakse koostööleping.

Narva-Jõesuu, Narva ja teiste omavalitsuste elanikud kogusid käesoleva aasta märtsi- ja maikuu jooksul 1111 elektroonilist ja 1829 käsitsi kirjutatud allkirja nõudmisele võtta Narva-Jõesuu metsad kaitse alla, et neid massiliselt maha ei võetaks.

Käsitsi allkirjastatud pöördumine antakse allkirjade kogumise korraldanud MTÜ Narva-Jõesuu Kohalik Algatus poolt linnapeale Maksim Iljinile üle Meresuu SPA Hotellis (Aia 48a, Narva-Jõesuu) reedel, 8. juunil kell 11.00.
Elektrooniliselt kogutud allkirjad saadeti interneti teel riigikogule, kus esmalt vaatab selle pöördumise läbi parlamendi kantselei.

Hõlbustamaks edasist koostööd, allkirjastatakse reedesel kohtumisel ka linnavalitsuse ja MTÜ Narva-Jõesuu Kohalik Algatus vaheline koostööleping.