Uisud alla!

Eeloleval nädalavahetusel ja loomulikult ka muul ajal on Narva-Jõesuus muude talverõõmude kõrval võimalik uisutada, ehk rahvakeeli tritsutada.

Hetkel on Meie Lehel teada kaks sellist kohta: Narva-Jõesuu Heledas pargis, kus linnaelanike omal algatusel on osa looduslikust tiigist lumest puhastatud ja umbes kümme uisuhuvilist kasvõi ööpäev läbi poognaid joonistama mahub. Tõsi, valgustuse kohapealt tuleb leppida eemalt paistva teevalgustusega.

Valgustuse poole pealt on eelistatud olukorras kindlasti Sinimäe spordihoone esine uisuväli, mis Aktsiaselts AS Vaiko poolt on rajatud kooli spordiväljakule. Seal mahub jääle sebima umbes  paarkümmend tritsutajat, plats on avatud ööpäev läbi ja spordihoone lahtioleku ajal on võimalik tasuta laenutada ka uiske. Plats on hästi valgustatud ka pimedal ajal.

Kuuldavasti kardavad ka hoogsalt ringi liikuvad viirused miinuskraade, mida on hetkel õues piisavalt, siis uisud alla ja viiruseid hävitama!

PS. Kui keegi teab veel mõnda linna territooriumil asuvat uisuplatsi, siis palun seda kirjeldav info saata aadressile: alar.tasa@narva-joesuu.ee

Fotogalerii …

ALAR TASA