15.11.18

Revisjonikomisjon:

Esimees  Iraida Tšubenko, tel: 504 0156; e-post: iraida.chubenko@gmail.com

Aseesimees - Larissa Golt

Liige: Jevgeni Hohlov

Eelarvekomisjon:

Esimees - Olga Baranova, tel. 5543491, e-post: bofbav@mail.ru

Aseesimees - Iraida Tšubenko

Liikmed: Andrannik Danieljan, Dmitri Makarov, Evald Teetlok, Indrek Randoja, Jelena Ozornova, Joel Guljavin, Larissa Golt, Tamara Lisjanskaja, Valentina Fadejeva, Veronika Stepanova

Linnamajanduskomisjon:

Esimees - Jevgeni Hohlov, tel. 55685274,  e-post: jevgeni.hohlov@gmail.com

Aseesimees - Artur Eistre

Liikmed: Aleksandr Melnikov, Aleksandr Saltõkov, Alina Sazonova, Andrei Kuzmin, Dmitri Kuznetsov, Heiki Johannes, Jüri Kiik, Liina Piirisalu, Meelis Kaljurand, Sofia Laustam, Vadim Kronk, Väino Tuuder

Sotsiaal- ja tervishoiukomisjon:

Esimees: Svetlana Moissejeva, tel. 55641413, e-post: svet14@bk.ru

Aseesimees - Valentina Fadejeva

Liikmed: Anžela Vorobjova, Julia Forstiman, Konstantin Petrov, Mihhail Denissov, Natalja Kaurson, Saima Illipe, Tatjana Tšitškina, Veera Gortšakova, Viktor Golovnja

Haridus- ja noorsootöökomisjon:

Esimees - Natalja Mjatšina, tel. 5548673, e-post: natalja.mj@gmail.com

Aseesimees - Olga Baranova

Liikmed: Elvira Aljosina, Gennadi Izmestjev, Imre Liiv, Inga Samusseva, Irina Lebedeva, Julia Ložkina, Kai Kiiver, Laura Rugais, Ljubov Olhovetskaja, Margit Maksimov

Kultuuri- ja spordikomisjon:

Esimees -Kai Kiiver, tel. 5664 8791; e-post: kai.kiiver@gmail.com

Aseesimees - Veronika Stepanova

Liikmed: Aet Lukso, Aleksei Lavrovski, Anatoli Ivanov, Tiina Luts, Inna Roosi, Irina Klishina, Kersti Objartel, Ljudmilla Rakova, Marina Pertseva, Sergei Gordeejev, Sergei Rõmar, Valeria Lavrova

Arengu- ja ettevõtluskomisjon:

Esimees: Aare Objartel, tel. 510 4144; e-post: artesti@hot.ee

Aseesimees: Artur Eistre

Liikmed: Anatoli Ilkevitš, Anders Jaakson, Andrias Objartel, Elvira Roor, Indrek Randoja, Inge Muškina, Ivika Maidre, Meelis Kaljurand, Rita Jaakson, Tiiu Toom, Veera Putan

Keskkonna- ja kalanduskomisjon:

Esimees - Rein Peiker, tel. 56672962,  e-post: peiker.rein@bk.ru

Aseesimees - Aare Objartel.

Liikmed: Aime Logatšova, Andrei Ivanov, Heiki Luts, Heiki Roots, Jüri Kiik, Konstantin Zinin, Liina Piirisalu, Viktor Keplast, Tatjana Kužnetsova, Tatjana Pagajeva, Viktor Ert

Toimetaja: ALAR TASA